معرفی شرکت

شرکت سروش سبز البرز شرکتی خصوصی و دانش بنیان است که بنا به نیاز کشور از سال 1392 به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه تولید انواع مکمل­ها و افزدنی­های خوراکی دام و طیور آغاز نموده است. تلاش برای حضور گسترده، مستمر و موثر در تامین نیاز بازار، ارتقاء کیفیت محصولات بر پایه تحقیقات و مطالعات علمی، ارائه خدمات پس از فروش و جلب رضایت مشتریان، کمک به اقتصاد واحدهای تولیدی و سلامت مصرف­ کنندگان نهایی محصولات صنایع دام و طیور از اهداف اصلی شرکت می­باشد. موسسین و مدیریت ارشد شرکت سروش سبز البرز بر این باورند که پیشرفت و توسعه هر صنعتی در کشور بیش از این که نیازمند سرمایه مادی باشد، نیازمند نیروی انسانی دانش­ محور، توانمند و دلسوز است. از این رو با به کارگیری نیروهای متخصص و کارآزموده سعی شده است تا گام­هایی مطمئن و بنیادی در بهبود و توسعه دانش فنی تولید نهاده­های مورد نیاز صنعت دام و طیور کشور برداشته شود.

چشم انداز و ماموریت ما

شرکت سروش سبز البرز در نظر دارد با تثبیت و گسترش حضور فعال خود در تولید محصولات با کیفیت و اقتصادی، از طریق تحلیل مستمر بازار همواره شرکتی سرآمد، پیشتاز و خوشنام در صنعت دام و طیور کشور باشد که برای دستیابی به این مهم، راستی و امانتداری را سرلوحه فعالیت و سیاست­های خود قرار داده است.

مهمترین فعالیت های شرکت سروش سبز البرز عبارتند

  • ارائه خدمات مشاوره ای

    در زمینه های تغذیه، مدیریت و پرورش دام و طیور، تولید محصولات مختلف خوراکی دام و طیور بر اساس مطالعات و تحقیقات علمی، پژوهشی و مزرعه ای (از جمله توکسین بایندر 10 جزئی، بلوس کلسیم ۲۰۰ گرمی دامی، محرک رشد نانوانکپسوله، محرک رشد گیاهی و فرم آلی مواد معدنی)،

  • برگزاری دوره های آموزشی تخصصی

    در سطوح مختلف با هدف توانمندسازی فعالان صنعت دام و طیور و همکاری با متخصصین و خبرگان صنعت دام و طیور کشور در اجرای طرح ها و پروژه های علمی با هدف دستیابی به دانش فنی تولید محصولات جدید و ارتقا کیفیت محصولات موجود.

اعضای هیات مدیره شرکت

فهرست
افزایش بهره وری، کاهش هزینه های تولید، ارتقا دانش فنی و جلب رضایت مشتری از اصلی ترین اهداف و ارکان این شرکت می باشد